Soerat by Diba

The brow artist you never had.

Haachstraat 147A, Herent 3020

Belangrijke informatie

Dag dames,

Welkom op de boekingspagina van Soerat by Diba. 

Afspraak boeken? -> Klik op 'Toon meer'

1. Registratie (éénmalig)
Registreer als klant bovenaan rechts via 'LOGIN' met een e-mailadres (kies een makkelijk wachtwoord). 
Iedere klant kan zich met zijn/haar gsm-nummer en e-mailadres  registreren. 
Een e-mailadres is persoonlijk en kan maar voor 1 klant gebruikt te worden. 
Je ontvangt vervolgens een pincode om uw registratie te bevestigen. 
Zorg ervoor dat je bij het intypen van de pincode (4 cijfers) helemaal links staat.

2. Afspraak boeken
Nadat je bent ingelogd, kan je de gewenste dienst selecteren. 
Klik vervolgens op de foto van de gewenste medewerker en kies/bevestig de datum van de afspraak. 
Je ontvangt onmiddellijk een bevestigingsmail op het e-mailadres die je gebruikt hebt bij de registratie. 
Kijk bovenaan rechts op 'MIJN PROFIEL' even na of de afspraak goed is geregistreerd.

3. Voordelen
Op deze boekingspagina kan je  bovenaan rechts op 'MIJN PROFIEL' steeds kijken wanneer je volgende afspraak staat ingepland.  
24 uren vooraf je afspraak ontvang je een herinneringsmail. Lukt het je niet om de afspraak na te komen? 
Dan kan je tot 24 uren voor de afspraak online annuleren of verplaatsen. Annuleert u binnen de 24u, dien je mij te mailen of contacteren via IG.

4. App. Salonkee
Om het boeken nog makkelijker te maken kan je de app downloaden op de Apple Store of in de PlayStore. Voeg je favoriet salon toe in je app en zo kan je vlot al je afspraken beheren. 

Vragen/problemen bij de registratie? Dan kan je onderaan rechts op de HELP-functie klikken. We helpen je graag verder.

Diensten

Cadeaubon
category-icon
Alle diensten

WENKBRAUWEN

Browshaping

35 €

Brow botox care

40 €

Browshaping + (Hybrid) tinting

50 €

Browshaping + Henna

60 €

Browlift + Tint

85 €

Browlift

75 €

Enkel hybrid tinting

25 €

Enkel henna tinting

30 €

Intake gesprek

Vanaf 0 €

WIMPERS

Lashlift incl. Tinting

75 €

Verven van de wimpers

20 €

COMBO BEHANDELINGEN

Lashlift + Browshaping

100 €

Lashlift + Brow botox care

105 €

Lashlift + Hybrid brows

120 €

Lashlift + Henna brows

125 €

Lashlift + Browlift incl. shaping

140 €

Lashlift + Browlift incl. shaping en tint

150 €

SEMI PERMANENTE MAKE-UP

Powderbrows - eerste keer

500 €

Powderbrows - Touch up - niet door Soerat gezet geweest

675 €

Powderbrows - Touch ups door Soerat gezet

Vanaf 0 €

THREADING

Threading van de bovenlip

10 €

Threading van de kin

5 €

VARIA

Cadeaubon - Gebruiken

Vanaf 0 €

Silent Treatment

Vanaf 0 €

Browshaping

35 €

Brow botox care

40 €

Browshaping + (Hybrid) tinting

50 €

Browshaping + Henna

60 €

Browlift + Tint

85 €

Browlift

75 €

Enkel hybrid tinting

25 €

Enkel henna tinting

30 €

Intake gesprek

Vanaf 0 €

Beschrijving

Soerat's story:
Soerat is ontstaan uit een voorliefde voor wenkbrauwen en wimpers en is de Perzische benaming voor gezicht.
De threading techniek is erg gekend in Iran, een land met één van de oudste culturen ter wereld.
Wist je trouwens dat threading de oudste ontharingsmethode is?

Gedreven door mijn Perzische roots ben ik er van overtuigd dat ogen enorm belangrijk zijn voor iemands uiterlijk.
Zelf weet ik hoe moeilijk het is om je wenkbrauwen te verzorgen.
Ze zijn gauw te dun, te dik, te vol, overplukt, I had it all.  Daarom wil ik de brow artist zijn voor jullie, die ik zelf nodig had!

Ik focus me uitsluitend op wenkbrauwen en wimpers, dit is voor mij mijn safe haven, een gevoel die ik graag met jullie wil delen.




Het gezicht achter Soerat:
Ik ben Diba, 32 jaar oud en ik ben het gezicht achter Soerat of beter gezegd achter mijn touwen. 
Ik volgde opleidingen in het binnen- en buitenland om mijn kennis bij te schaven en mezelf eindelijk na jaren een gecertificeerde brow- en lash artist te noemen. 

In Leuven was er geen vakspecialisatie in wenkbrauwen en wimpers, ook de threading techniek ontbrak in mijn geboortestad.
Ik besloot mezelf op de kaart te zetten en jullie mee te trekken in mijn passie & kennis.

Met krachtige wenkbrauwen en wimpers heeft jouw Soerat niets meer nodig.
Bye bye make up and hello natural face!




Soerat staat voor:
Kwaliteit & productkennis:
Naast het klassieke threaden, voer ik ook andere behandelingen uit die met wenkbrauwen en wimpers te maken hebben. Na veel testen heb ik geleerd om mijn producten en merken aan te passen aan verschillende huidtypes.
Het merk of product dat voor jouw werkt, werkt daarom niet voor je beste vriend(in). Alles hangt af van huidtypes, ondertonen, haarstructuren en jouw levenskwaliteit.
Je leest het goed, I take this very seriously!

Finishing touch nodig?
Je kan bij mij allerlei producten aankopen zoals:
-wenkbrauwgel
-mascara
-wenkbrauwserum
-wimperserum
-hydraterende wenkbrauwcreme voor stugge haartjes of klanten die fan zijn van browlifts

Vakspecialisatie:
In case you did not know, de brow- en lashwereld staat niet stil. Het is de laatste jaren een hype die blijft groeien en veranderen. Ik blijf me daarom verdiepen en bijscholen om alle nieuwe trends op een veilige en kwalitatieve manier aan te bieden.
Vakspecialisatie is key bij Soerat!

Het boosten van je zelfzekerheid:
Het is cliché maar waar: Jij staat voor mij centraal. Ik vind het belangrijk dat je je goed voelt bij mijn werk. Wenkbrauwen en wimpers maken immers je gezicht!
Gezichtsvormen, huidtypes, ondertonen, oogvormen, haarkwaliteit, kleurtechnieken,  .
Het zijn allemaal kleine puzzelstukjes die voor mij 1 grote puzzel vormden. Ik wil dat je WEET en niet enkel voelt dat ik een kenner ben in mijn vak en ik er ben om jou zelfzekerder door het leven te laten gaan.

Informatie

Openingstijden
Contact
MaandagGesloten
Dinsdag08:00 - 18:00
WoensdagGesloten
Donderdag08:00 - 18:00
Vrijdag08:00 - 19:00
Zaterdag09:00 - 12:00
ZondagGesloten

Enkel op afspraak. Momenteel hanteer ik een klantenstop. Vragen over afspraken/annulaties en wijzigingen mag je voor mailen naar: info@soeratbydiba.be of via mijn IG: soerat_by_diba (telefonisch niet bereikbaar) Voorschotten worden niet terug gestort en mogen 1x verplaatst worden naar een ander tijdstip/datum.

Contact

Haachstraat 147A,

Herent 3020

BE0785298340

Open Web-pagina
Open Instagram

Beoordelingen

Sorteer op

Dit salon is nieuw bij Salonkee en heeft nog geen beoordelingen. Als u een online afspraak hebt gemaakt bij dit salon, vragen we u vriendelijk om uw ervaring te delen en een beoordeling achter te laten. Op die manier helpt u andere klanten bij het kiezen van hun schoonheidsbehandelingen.