Maison Beauté by Amy

13

A.Ruzettelaan 77, Blankenberge 8370

Informations importantes

Welkom op onze online boekingspagina! 🌸

📅 Hoe maak ik een afspraak? 

(Klik op toon meer ⬇️)

1️⃣ Registreer je bovenaan rechts via LOGIN als klant via Facebook, Google, Apple of een e-mailadres (kies een makkelijk wachtwoord). 

2️⃣ Selecteer de dienst die je wenst en het systeem toont je de eerst mogelijke datum. Ben je niet 100% zeker of je deze dienst wilt? Bel gerust even naar het salon voor meer info op het nummer +32478517627 📞💬.

3️⃣ Zodra jouw afspraak is geboekt, ontvang je een e-mail met de bevestiging 📬.

-> Op MIJN PROFIEL bovenaan rechts kun je altijd zien wanneer jouw volgende afspraak is geboekt. Hier kun je ook zelf je afspraak verplaatsen of tot 48 uur van tevoren annuleren ❌.

🚨 Nieuw! Vanaf nu is er ook een Salonkee app beschikbaar! 📲 Download de app via de Playstore of Appstore en log in met je bestaande account om je afspraken te bekijken, verplaatsen of annuleren — waar en wanneer je maar wilt! 🙌

Liefs, Amy 🌸

Prestations

NAGELS

Gellak

30 €

Gellak verwijderen + nieuwe set

35 €

Gelnagels op de natuurlijke nagels

45 €

Gelnagels bijwerken

À partir de 5 €

BIAB

40 €

Gelnagels verlenging nieuwe set

À partir de 5 €

Bijwerking gelnagels van een ander salon

À partir de 5 €

Gelnagels verwijderen + nazorg

20 €

Manicure

20 €

Luxe Hand Spa (Manicure)

35 €

Luxe Hand Spa

20 €

VOETEN

Gellak op tenen

25 €

Gellak

30 €

Gellak verwijderen + nieuwe set

35 €

Gelnagels op de natuurlijke nagels

45 €

Gelnagels bijwerken

À partir de 5 €

BIAB

40 €

Gelnagels verlenging nieuwe set

À partir de 5 €

Bijwerking gelnagels van een ander salon

À partir de 5 €

Gelnagels verwijderen + nazorg

20 €

Manicure

20 €

Luxe Hand Spa (Manicure)

35 €

Luxe Hand Spa

20 €

Description

Welkom bij Maison Beauté By Amy 
Een droom sinds kleins af aan.
Ik kijk ernaar uit om je te verwelkomen in mijn salon, mijn eigen salon waar jouw nagels en jouw glimlach centraal staan. 

Nagels zijn mijn grootste passie. Daarnaast kun je bij mij ook terecht voor een mooie gellak op de tenen. Binnenkort start ik ook met gelaatsverzorgingen, waarbij ik mij verder wil richten op huidverzorging. 

Hier draait alles om gezelligheid, persoonlijke aandacht en verwennerij, een me-time moment, zodat je met een goed gevoel de deur uitgaat. 

Tot snel! 

Informations

Heures d'ouverture
Contact
Lundi08:45 - 18:00
MardiFermé
Mercredi17:30 - 19:30
Jeudi14:15 - 20:15
Vendredi08:45 - 19:00
Samedi08:45 - 13:30
DimancheFermé
Contact

A.Ruzettelaan 77,

Blankenberge 8370

BE1031178294

+32478517627
Ouvrir Facebook
Ouvrir Instagram

Commentaires(13)

Trier par

Ce salon a 13 avis vérifiés par Salonkee. Si vous avez réservé un rendez-vous en ligne dans ce salon, nous vous encourageons à partager votre expérience en laissant un avis et ainsi permettre à d'autres clients d'en savoir plus sur les prestations proposées.

Détails
Résultat final
Ambiance
Personnel
Note Moyenne 4.7
5 étoiles(12)
4 étoiles(0)
3 étoiles(0)
2 étoiles(0)
1 étoile(1)
Fabienne
Vérifié
18.07.2026

Bij Amy is het altijd fijn om langs te gaan, altijd goedlachs, ben nu voor de 4 de keer bij Amy geweest, professioneel zijn telkens mijn nagels afgewerkt. Een echte aanrader voor wie mooie nagels wel. Amy doe zo verder groetjes Fabienne

Karien
Vérifié
3.07.2026

Zeer tevreden over Amy een aanrader .

Sharon
Vérifié
20.06.2026

Altijd super content , ik kom daar altijd ontspannen buiten en met prachtige nagels amy doet dit met veel passie is echt een aangenaam persoon ik zou haar zeker aanbevelen

Jessica
Vérifié
9.06.2026

Hele lieve dame, neemt haar tijd, is vriendelijk. Blij dat ik haar gevonden heb. 🥰💅🏼

Maison Beauté by Amy a répondu:

Dankjewel Jessica, superleuk om te horen! Heel graag tot de volgende keer 🥰

Beatriz
Vérifié
1.06.2026

Ik ben heel tevreden met mijn nagels. Ze werkt heel nauwkeurig en neemt de tijd om alles mooi af te werken. Het resultaat is prachtig en precies zoals ik wilde. Daarnaast is ze ook vriendelijk en zorgt ze voor een fijne sfeer. Zeker een aanrader!

Maison Beauté by Amy a répondu:

Dankjewel voor je mooie review, Beatriz! Ontzettend leuk om te lezen ☺️

Patsy
Vérifié
26.05.2026