kapsalon R-style

Life isn't perfect but your hair can be!

Krekelstraat 5, Ingelmunster 8770

Salon - kapsalon R-style
Salon - kapsalon R-style
Salon - kapsalon R-style
Salon - kapsalon R-style
Salon - kapsalon R-style
Salon - kapsalon R-style

Wichtige Informationen

Van harte welkom op onze gloednieuwe boekingspagina! 🎉

📅 Hoe maak ik een afspraak? 🤔

(Klik op toon meer ⬇️)

1️⃣ Registreer je bovenaan rechts via LOGIN als klant via Facebook, Google, Apple of een e-mailadres (kies een makkelijk wachtwoord). Vergeet niet aan te vinken als je nieuwsbrieven wilt ontvangen 📧✨.

2️⃣ Selecteer de dienst die je wenst en het systeem toont je de eerst mogelijke datum. Ben je niet 100% zeker of je deze dienst wilt? Bel gerust even naar het salon voor meer info op het nummer 051/699167 📞💬.

3️⃣ Zodra jouw afspraak is geboekt, ontvang je een e-mail met de bevestiging 📬. 24 uur voor de afspraak ontvang je een persoonlijke herinneringsmail ⏰.

-> Op MIJN PROFIEL bovenaan rechts kun je altijd zien wanneer jouw volgende afspraak is geboekt. Hier kun je ook zelf je afspraak verplaatsen of tot 48 uur van tevoren annuleren ❌.

🚨 Nieuw! Vanaf nu is er ook een Salonkee app beschikbaar! 📲 Download de app via de Playstore of Appstore en log in met je bestaande account om je afspraken te bekijken, verplaatsen of annuleren — waar en wanneer je maar wilt! 🙌

Liefs, Team R-style 

Abonnements

Brushing abonnement
Ab 260 €
286 €Spare 9%

Abonnement enthält

  • 11x Brushing

Dienstleistungen

Geschenkgutschein
category-icon
Alle Dienstleistungen

Dames > BRUSHING

Brushing

Ab 26 €

Losdrogen

15 €

Waves

25 €

Dames > Snit

Snit & brushing

Ab 51 €

Dames > KLEUREN MET LOKKEN/ SHADES

Kleuring met lokken of shades (1kleur uitgroei met lokken)

45 €

Dames > KLEUREN (1kleur)

Kleuren uitgroei (Max 2cm)

40 €

Kleurshampoo

40 €

Toner (glans) aan de wasbak

20 €

Dames > BALAYAGE

Balayage/ ombre/ meches + snit + brushing

Ab 132 €

Balayage/ ombre/ meches incl. toner + snit + bruhsing

Ab 152 €

Balayage/ ombre/ meches + brushing

Ab 107 €

Balayage/ ombre/ meches incl toner + brushing

Ab 127 €

Dames > OPSTEKEN

Bruidskapsel

45 €

Brushing of opsteken + make-up

70 €

Opsteken

35 €

HEREN

Snit heren

25 €

Snit heren zonder wassen/ tondeuze

20 €

KIDS

Jongens 12-16 jaar

20 €

Kindersnit 6-12 jaar

18 €

Meisjes 12-16 jaar

30 €

Opsteken meisjes

25 €

INTENSIEVE VERZORGING

Extra bij te boeken: HairBooster

40 €

Brushing

Ab 26 €

Losdrogen

15 €

Waves

25 €

Beschreibung

"R-Style" legt de nadruk op kwaliteit, persoonlijkheid, schoonheid en ontspanning. Stap binnen in onze wereld en ontdek de ingrediënten die leiden tot deze combinatie. Het gebruik van hoogwaardige professionele haarverzorgingsproducten en een persoonlijke en servicegerichte benadering geven u telkens weer een ontspannen kapperservaring, met een perfect kapsel als resultaat.

Op het vlak van kleurkennis, haar- en hoofdhuidverzoring, gastvrijheid en het bieden van service zijn wij de crème de la crème. Wij voorzien interne en externe trainingen, zodat wij het totaalpakket kunnen bieden waarnaar u op zoek bent.

Informationen

Öffnungszeiten
Kontakt
MontagGeschlossen
Dienstag08:30 - 17:00
Mittwoch08:00 - 12:00
Donnerstag08:00 - 18:00
Freitag08:00 - 19:00
Samstag08:00 - 15:00
SonntagGeschlossen
Kontakt

Krekelstraat 5,

Ingelmunster 8770

BE0816700705

051699167
Webseite öffnen
Facebook öffnen
Instagram öffnen

Bewertungen

Sortieren nach

Dieser Salon ist neu bei Salonkee und hat noch keine Bewertungen erhalten. Wenn du einen Online-Termin in diesem Salon gebucht hast, möchten wir dich bitten, deine Erfahrung mitzuteilen, indem du eine Bewertung hinterlässt und anderen hilfst, fundierte Entscheidungen über ihre Schönheitsbedürfnisse zu treffen.