Hairartist

Luxury Haircare by Shana Vermeulen

141

Lindenlaan 251, Beveren 9120

Salon - Hairartist
Salon - Hairartist
Salon - Hairartist
Salon - Hairartist
Salon - Hairartist
Salon - Hairartist

Wichtige Informationen

Welkom op onze gloednieuwe boekingspagina!

Hoe maak ik een afspraak?
1. Registreer je bovenaan rechts via LOGIN als klant via facebook of een e-mailadres (kies een makkelijk wachtwoord). Vergeet niet aan te vinken indien je nieuwsbrieven wenst te ontvangen.

2. Selecteer de dienst die je wenst en dan geeft het systeem jou de eerst mogelijke datum.
Ben je niet 100% zeker of je deze dienst wenst, bel dan gerust even naar het salon voor meer info op het nummer. 03 501 55 11

3. Zodra jouw afspraak is geboekt, ontvang je een mail met de bevestiging hiervan. 24 uren voor de afspraak ontvang je een persoonlijke mail ter herinnering.

-> op MIJN PROFIEL bovenaan rechts kan je steeds kijken wanneer jouw volgende afspraak staat geboekt. Hier kan je ook zelf jouw afspraak verplaatsen of tot 48 uur vooraf de afspraak annuleren.

 Liefs Shana , Tina & Britt

Dienstleistungen

Geschenkgutschein
category-icon
Alle Dienstleistungen

KERATINE BEHANDELING

Keratine Behandeling

Ab 205 €

DAMES

Brushing

Ab 34 €

Snit & Brushing

Ab 60 €

Snit & Handdrogen

Ab 45.50 €

Permanent + Snit & Brushing

Ab 122 €

KLEUREN

Kleuren + Snit & Afwerking

Ab 98 €

Kleuren + Afwerking

Ab 72 €

Ontkleuren (incl.toner) + Snit & Afwerking

Ab 130.50 €

Ontkleuren (incl.toner) + Afwerking

Ab 104.50 €

Lokjes in Kleuring + Snit & Brushing

Ab 142.50 €

Blondeer wassing

Ab 20 €

BALAYAGE

Balayage + Afwerking

Ab 99.50 €

Balayage + Snit & Afwerking

Ab 125.50 €

Balayage (incl. toner) + Afwerking

Ab 124.50 €

Balayage (incl. toner) + Snit & Afwerking

Ab 150.50 €

TONER

Toner & brushing

Ab 59 €

Toner snit & brushing

Ab 85 €

Toner & Handdrogen

Ab 44.50 €

Toner snit & handdrogen

Ab 70.50 €

EXTENSIONS ( Wefts )

Advies gesprek extensions

Ab 0 €

Extensions Wefts volume 40 cm 80 Gr

Ab 775 €

Extensions wefts volume 55 cm 80 Gr

Ab 900 €

Extensions wefts verlening 40 cm 120 Gr

Ab 1025 €

Extensions wefts verlening 40 cm 160 Gr

Ab 1225 €

Extensions wefts verlening 55 cm 120 Gr

Ab 1150 €

Extensions wefts verlening 55 cm 160 Gr

Ab 1350 €

Omhoog plaatsten 1 rij

Ab 65 €

Omhoog plaatsten 2 rijen

Ab 85 €

Omhoog plaatsen 3 rijen

Ab 120 €

HEREN

Heren Snit

Ab 26 €

Tondeuse Snit

Ab 17 €

Baard Trimmen

Ab 10 €

KIDS

Eerste Knipbeurt (max. 2j )

Ab 21 €

Kindersnit Meisjes (tot 6 de lj - 11 j )

Ab 26 €

Kindersnit Jongen (tot 6 de lj - 11 j )

Ab 21 €

Vlechten

Ab 17.50 €

Opsteken

Ab 25 €

OPSTEKEN

Bruidskapsel

Ab 65 €

Opsteken

Ab 42.50 €

Krullen leggen met de stijltang op droog haar

Ab 35 €

SUPPLEMENTEN

Behandeling aan de wastafel met olaplex treatment

Ab 22 €

Hoofdmassage

Ab 5 €

Scalp treatment voor jeuk en schilfers 4 staples behandeling

Ab 20 €

Keratine Behandeling

Ab 205 €

Beschreibung

Shana :

Ik ben Shana zaakvoerster van Hairartist. Ik heb mijn kappersopleiding gevolgd in het Berkenboom Instituut te Sint-Niklaas.
Hier heb ik ook een extra specialisatie afgemaakt als Hair Styliste. Om ervaring op te doen werkte ik ook steeds in het weekend tijdens mijn opleiding. Ondertussen heb ik al meer dan 18 jaar ervaring op de werkvloer. De zaak mag dit jaar in November 9 kaarsjes uitblazen. Mijn droom werd toen werkelijkheid. Een eigen salon. Kappen is mijn passie, ik was er door gefascineerd van kindsbeen af. Oja en die barbies moesten er aan geloven Balayages , herensnit, kleurtechnieken , speciallekes en opsteken vind ik super fijn ! Naast mijn grote passie heb ik ook een super leuke man Peter en 2 super kids Amélie en Lewis. Dit alles samen maakt mijn dan ook een zeer gelukkige vrouw ! Tot gauw in onze stoel. Liefs Shana

Tina :

Ik stel me even kort voor. Ik ben Tina Truyman, Samen met mijn vriend Robin hebben wij een huisje gebouwd. Eind Juni 2024 stapte wij in het huwelijksbootje. ik heb reeds 14 jaar ervaring in het kappersvak. Mijn specialiteit zijn balayages en herensnit. Ik leg de nadruk op de kleinste details. ik ben een perfectionist in hart en nieren. Dit is de 3 de keer dat ik met Shana samenwerk. Het voelt een als thuiskomen. Onze creativiteit en creatie zullen jullie niet teleur stellen. Veel liefs en tot in onze kapperstoel !! Tina

Britt:

Hoi, ik ben Britt een aanwinst sedert Juli 2024. Full time aan de slag bij Hairartist. Vaarwel aan de schoolbanken, afgestudeerd in de academie Verbiest te Antwerpen. Kleuren is mijn passie. Van kleur transformaties tot ombé , balayages , faceframe is helemaal mijn ding.  Tot binnenkort op onze stoel ... met een nieuwe kleurtje ?

Liefs Britt

Hayley:

Hallo, ik ben Hayley. Ik heb stage en vakantiewerk gedaan in het verleden bij Hairartist. Ik ben afgestudeerd in 2023 als volwaardig kapster in Berkenboom  instituut. Daarna heb ik nog een specialisatie jaar gevolgd als haarsyliste en het diploma bedrijfsbeheer behaald. Na mijn studies heb ik nog ervaring op gedaan in andere salons. Mijn passie is voornamelijk kleurtechnieken, balayage en extensions. In mijn vrije tijd ga ik graag uit, geniet ik van lekker eten en maakt ik lange wandelingen met mijn lieve hond. tot snel ?

Lieve groet, Hayley

Informationen

Öffnungszeiten
Kontakt
Montag09:00 - 16:00
DienstagGeschlossen
Mittwoch09:00 - 18:00
Donnerstag10:00 - 20:00
Freitag08:30 - 17:30
Samstag08:00 - 14:30
SonntagGeschlossen
Kontakt

Bewertungen(141)

Dieser Salon hat 141 Salonkee verifizierte Bewertungen. Wenn du einen Online-Termin in diesem Salon gebucht hast, möchten wir dich ermutigen, deine Erfahrungen zu teilen, indem du eine Bewertung hinterlässt und anderen hilfst, fundierte Entscheidungen über ihre Schönheitsbedürfnisse zu treffen.

Bewertung hinzufügen

Details
Endergebnis
Ambiente
Personal
Gesamt 4.9
5 Sterne(136)
4 Sterne(3)
3 Sterne(0)
2 Sterne(2)
1 Stern(0)
jennifer

Super ontvangst, perfecte behandeling Ben tervreden en kijk ernaar uit om terug te komen

12.04.2025
Verifiziert
Veerle

Bedankt. Ben heel tevreden met mijn kapsel.

11.04.2025
Verifiziert
Renske

Onze eerste ervaring vandaag met Hairartist, maar zeer tevreden. Vriendelijk ontvangen, mooi geknipt. Zoonlief was er erg blij mee. Dank je wel!

11.04.2025
Verifiziert
Nicky

De eerste keer bij Hairartist .Fijne ervaring voor een niet zo sociaal iemand als ik, iedereen was heel vriendelijk en dat helpt natuurlijk. Haar mooi geknipt en gebrusht en kleurtje. Bedankt dametjes

10.04.2025
Verifiziert
iwona

aangename plats met aangename mensen

9.04.2025
Verifiziert
Klaudia

Weeral super tevreden. Bedankt Shana

30.03.2025
Verifiziert