Beauty and More by Hiu Wah

"Beauty begins the moment you decide to be yourself"

116

Van Schoonbekestraat 174, Antwerpen BE-2018

Salon - Beauty and More by Hiu Wah
Salon - Beauty and More by Hiu Wah
Salon - Beauty and More by Hiu Wah
Salon - Beauty and More by Hiu Wah

Wichtige Informationen

OPGELET: nieuwe prijzen vanaf 1 april 2026, deze nieuwe prijzen zijn op de website al aangepast!

Welkom op mijn online boekingspagina. Lees goed alle beschrijvingen onderaan als je een dienst selecteert. Zo vermijden we misverstanden. 

ANNULATIE POLICY: Onze tijd is waardevol en die van jou ongetwijfeld ook. Annuleren kan tot 24u op voorhand. Komt u niet opdagen of annuleert u te laat (binnen de 24u)? Dan zijn we genoodzaakt om bij de eerste keer 50% van de gemiste behandeling in rekening te brengen, vanaf de tweede keer zal het volledige bedrag in rekening worden gebracht. 

VOOR WIMPEREXTENSIONS: Het is heel belangrijk om zonder oog make-up te komen. Denk aan: mascara, oogschaduw, eyeliner,… Het reinigen zal aangerekend worden en dit zorgt eveneens voor minder tijd voor extensions te plaatsen. Er wordt ook nooit op andermans werk een bijwerking gezet.

BETALEN: Dit kan met cash of via Payconiq/bankapp (QR code).

Dienstleistungen

category-icon
Alle Dienstleistungen
category-icon [object Object]
Gesichtsbehandlungen
category-icon [object Object]
Haarentfernung
category-icon [object Object]
Nägel, Hände & Füße
category-icon [object Object]
Augenbrauen und Makeup

HANDEN

Manicure

34 €

Gellak

Ab 7 €

Biab

Ab 7 €

PEDICURE

Pedicure zonder gellak/BIAB

47 €

Met gellak

Ab 5 €

Met BIAB

Ab 5 €

WIMPERS

Wimper Extensions Naturel Volume

Ab 42 €

Wimper Extensions Mega Volume

Ab 52 €

Wimperlift met verzorging

Ab 54 €

Kleuren / Verven Wimpers

20 €

Verwijderen Wimper Extensions met verzorging

30 €

WENKBRAUWEN

Wax & Trimmen

19 €

Henna + Wax & Trimmen

39 €

WAXEN MET HARS

Kin

11 €

Lip

11 €

Kin & Lip

19 €

Oksels

24 €

Wenkbrauwen

19 €

GELAATSVERZORGINGEN

Essential Care

80 €

Elegance Care

100 €

Elite Care

120 €

Huidanalyse bij eerste afspraak (enkel boeken in combinatie met behandeling)

Ab 0 €

SPMU

Ombrébrows

Ab 175 €

Manicure

34 €

Gellak

Ab 7 €

Biab

Ab 7 €

Beschreibung

Mijn naam is Hiu Wah en ik startte als schoonheidsspecialiste in dienst, maar besloot na 3 jaar dat het tijd was om mijn eigen horizonten te verkennen. En zo geschiedde, Beauty & More by Hiu Wah is een feit! Met heel veel trots open ik mijn nieuwe zaak op 22 juni 2022 aan het Zuid in Antwerpen. 

Mijn salon staat voor diversiteit en uzelf kunnen zijn en daarom sta ik erop dat iedereen welkom is! Mijn specialisaties zijn vooral alles wat met wimpers & wenkbrauwen te maken heeft, maar daarnaast kan je bij mij ook terecht voor waxing, nagels,.. 

Ik hoop jullie snel te mogen verwelkomen.

Liefs,
Hiu Wah

Informationen

Öffnungszeiten
Kontakt
Montag - Dienstag11:00 - 20:00
Mittwoch - DonnerstagGeschlossen
Freitag10:00 - 17:00
Samstag - Sonntag10:00 - 16:00
Kontakt

Van Schoonbekestraat 174,

Antwerpen BE-2018

BE0769936015

+32489248843
Facebook öffnen
Instagram öffnen

Bewertungen(116)

Sortieren nach

Dieser Salon hat 116 Salonkee verifizierte Bewertungen. Wenn du einen Online-Termin in diesem Salon gebucht hast, möchten wir dich ermutigen, deine Erfahrungen zu teilen, indem du eine Bewertung hinterlässt und anderen hilfst, fundierte Entscheidungen über ihre Schönheitsbedürfnisse zu treffen.

Details
Endergebnis
Ambiente
Personal
Gesamt 5
5 Sterne(113)
4 Sterne(3)
3 Sterne(0)
2 Sterne(0)
1 Stern(0)
Kelly

Heel tevreden van de lashes en de henna brows! Elke keer opnieuw een relaxed me time momentje met een fijne en veilige babbel :) dankjewel ❤️

27.03.2025
Verifiziert
France

Het is altijd een plezier om door Hiu Wah onder handen te worden genomen. Ik zie er zoveel uitgeruster uit met mijn mooie wimpers. En na meer dan anderhalf jaar elke drie weken een refill te krijgen zijn mijn eigen wimpers nog perfect gezond. Bedankt Hiu Wah! Ook voor alle gezellige babbels! France

17.02.2025
Verifiziert
Hanne

Hiu Wah verzorgt mijn nagels enorm efficiënt en snel maar met alle oog voor detail. Het is altijd fijn babbelen met haar. De gellak blijft meerdere weken perfect zitten. Een uitstekende service voor een goede prijs!

9.02.2025
Verifiziert
Tinne

Altijd fijn. Een prima service en een leuke babbel ☺️

29.04.2026
Verifiziert
Elke

Niet enkel quality time, maar ook kwaliteit! Mijn nageltjes en wimpers zijn altijd prachtig!

28.04.2026
Verifiziert
Edith

Ik ben al één jaar klant bij Beauty and More. Tot nu toe geen spijt van gehad. Hiu Wah is en blijft klantvriendelijk. Kei super lieve jonge dame, zeer professioneel en eerlijk 👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽

18.04.2026
Verifiziert